BİZİ ARAYIN!

0532 134 4 002

NEDEN BİZLE ÇALIŞMALISINIZPEKİ NEDEN BİZ?


Tüm yazılımlarımız size özgün, size ait olup, alıntı, çalıntı kopya içerik olmadığından ileride tescil sorunları ile hukuki problemler kesinlikle yaşamazsınız.
Web Siteniz Açık kaynak kodla yazılıp tamamı size aittir. Sadece kullanım hakkı değil tümü teslim edilir. Sayfa kodlarında şifreleme yapılarak aylık yada yıllık ücret istenmemektedir.
Teslim ettiğimiz tüm müşterilerimizin işlerinde bakım ve güncelleme sürekli ücretsizdir. Ektra sürpriz fatura yok.
Eğitim Sektörüne yaptığımız bir çok referansımı mevcuttur.
Web siteniz sürekle bırak Select mantığı ile kodlandığından tek tıkla çok kolay yönetilebilmektedir.
Her zaman bir adım önde olacaksınız. Arama motorlarının olgoritması sürekli değişmektedir. Güncel olgoritma mantığını takip ederek son teknikle web sitenizi hazırlıyoruz. Aramamotorlarının sevdiği tekniklerle yazılımızını destekliyoruz.
Akıllı site yapıyoruz. Gerektiğinde ne yapmanız gerektiğini size öneren, soru soran sizi yönlendiren veya otomatik yapan web yazılımı yazıyor sizi sizden çok düşünerek işinizi kolaylaştıracak şekilde web yazılım yazıyoruz.
İnternet büyük bir Pazar. Ufkunuzu açıyor ,İnternetin gücünü web sitenizle dile getiriyoruz, Postansiyeli olan, İşinizi kolaylaştıracak, kişilik sahibi Profesyonel web site tasarlıyoruz.
Kelime analizi, rakip firma, anahtar kelime gibi Seo (Arama motorları optimasyonu ) için çalışmalar yapıp Tüm yazılımlarımızı site içi ve site dışı çalışmalarla destekliyoruz.
Vereceiğiniz her kuruşun ne kadar değerli olduğunun farkındayız, Maliyet hesapmaası yapıyor gereksiz masraflardan kaçınıyoruz. Uzun Soluklu ömlürlük webyazılım yapıp uzun vadede Sizin için en iyisini en uygun fiyata çıkartıyoruz.
Teknoloji takip ediyor, size her zaman en yeni teknolojiyi en uygun fiyata sunuyoruz.
7/24 ulaşım garantisi; İş teslim edildiğinden yıllar sonra bile Whatsapp, Email ve telefonlar yüzyüze her daim ihtiyaç olduğunda anlık olarak görüşebilme.
Zamanında iş teslim

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN 0532 134 40 02
TOKAT WEB TASARIM

TW TASARIM
ENSTRÜMANLARIMIZ