BİZİ ARAYIN!

0532 134 4 002

Twt Gizlilik PolitikasıGİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Müşterilerden toplanan bilgilerin kullanımı hakkında Gizlilik politikası ve müşterilerimizin sahip olduğu haklar, aşağıda sıralanmıştır.

1. Elektronik e-posta adresiniz hiçbir mazeret ile Firmamızın ve işleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, ürün satış ve pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz müşteri bilgileri ve hususi bilgiler, sizin onaylamanız dışarısında diğer müşterilere açılmayacaktır. Sadece bu bilgiler, şirketimizin kendi içeriğinde üye profili saptamak amacıyla kullanılmaktadır.

3. Sisteme girdiğiniz bütün bilgilere yalnızca siz erişebilir ve bunları yalnızca siz değiştirebilirsiniz. Bir diğer üyenin sizin ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi olası değildir.

4. Müşteri Kaydı esnasında sizden istenen şahsi bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak ya da işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Sitemizden yaptığınız alışverşlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri netlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

Bu ilkeler ile şahsi haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;

Müşterilerimizin güvenilir bir biçimde, rahatlıkla alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 128 bit SSL vasıtası ile kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Satın alma prosedürlerinin tüm aşamasında bütün bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve bütün veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, kolay olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. S S L güvenlik protokolü vasıtası ile sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu prosedür sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi olası değildir.

Şirketimizin hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu nedenden kaynaklı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gereklidir.

TW TASARIM
ENSTRÜMANLARIMIZ